wydarzenie

powrót do listy wydarzeń
pn wt śr cz pt so nd
21 04 2017

Wiosenny kurs żeglarski

Nowe Żeglarstwo zaprasza

Lekki, łatwy i przyjemny kurs dla dorosłych. Spotykamy się w weekendy i w tygodniu. Wszystko zależy od Ciebie! Zajęcia odbywają się w małych, 1-3 osobowych grupach, młoda profesjonalna kadra instruktorska będąca codziennie do Twojej dyspozycji. Szkolenie kończy się egzaminem na patent żeglarski PZŻ. Szkolimy na najnowocześniejszych jachtach, które spotkasz m.in na Mazurach.

Szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne. Zajęcia teoretyczne obejmują 2-trzygodzinne spotkania, dostęp do internetowej platformy szkoleniowej, testy próbne i konsultacje instruktorskie.

Część praktyczna to zabawa jachtami. W czasie szkolenia spędzisz ok. 40 godzin za sterem naszych jachtów Sigma Club oraz Mariner 24. Zajęcia odbywają się w małych 1-3 osobowych grupach. Oznacza to, że możesz pływać zawsze kiedy tylko znajdziesz na to czas, nie czekamy aż zbierze się grupa na jacht, po prostu znajdujesz czas, wpisujesz się w grafik online, przychodzisz, odbijamy od pomostu i szkolimy. Wszystko oczywiście z instruktorem Nowego Żeglarstwa, który zawsze nad Tobą czuwa i jest codziennie do Twojej dyspozycji.

Więcej na stronie www.nowezeglarstwo.pl