Zaręczyny w Hotelu

Zaręczyny to przedsmak ślubu i wesela. Decyzja o tym, by spędzić ze sobą wspólnie życie, jest wyjątkowa i zobowiązująca. Aby nadać jej romantycznej oprawy, można zorganizować zaręczyny w hotelu KASKADA, położonym nad jeziorem w Kiekrzu w Wielkopolsce. Gwarantujemy nie tylko dobrą kuchnię i noclegi, ale i profesjonalną pomoc w przygotowaniach do oświadczyn. To jeden ze sposób na to, aby poprosić ukochaną o rękę w nietuzinkowych okolicznościach. Zaręczyny są wydarzeniem, które jest niezwykle ważne i na długo zapada w pamięci. Dlatego dobór odpowiedniego miejsca jest bardzo ważny. A jeśli zależy Ci, żeby było jeszcze blisko Poznania, to trafiłeś idealnie!

Romantyczny hotel

W naszym hotelu odbyły się już niejedne zrękowiny. Na tę okoliczność KASKADA zmieniała już wielokrotnie swoją aranżację, aby stać się miejscem niezwykle romantycznym, w którym padnie jedno z najsłynniejszych pytań świata: Czy wyjdziesz za mnie? Zajmiemy się każdym detalem, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę tej chwili. Kwiaty, szampan, romantyczna muzyka, w umówionym momencie pierścionek zaręczynowy dla wybranki – kiedy Ty będziesz starał się opanować swoje emocje, my zadbamy, aby wypalił w 100 procentach uzgodniony wcześniej scenariusz. W romantycznym hotelu takim jak nasz wszystko jest możliwe!

W plenerze, czyli zapraszamy nad jezioro

Jeśli nie będziesz chciał zaręczyn w hotelu, tylko w plenerze, to możemy je zorganizować na plaży nad jeziorem. Pod gołym niebem również może być romantycznie. Przygotujemy Wam specjalny stolik dla dwojga, zapewnimy odpowiednie oświetlenie. Postaramy się zorganizować każdą atrakcję-niespodziankę, którą chciałbyś zaskoczyć ukochaną.

Oświadczyny podczas romantycznego i wypoczynkowego weekendu

Zaproś swoją ukochaną na romantyczny weekend w naszym hotelu nad jeziorem w Poznaniu już dziś! Zapewnimy Ci cudowny wypoczynek koło Poznania i gwarantujemy komfortowe warunki noclegowe. Mamy nadzieję, że zaręczyny przez nas zorganizowane spodobają Wam się na tyle, że zaplanujecie z nami również Wasze wesele! Wielkopolska to piękny region, a atrakcyjne położenie hotelu KASKADA z pewnością przypadnie Wam do gustu!