Ślub na plaży

Marzycie o tym, aby hymn Mendelsona zabrzmiał w nietypowym miejscu? Co powiecie zatem na ślub na plaży? Dziś to już żaden problem pod każdym względem. Dzięki temu, że zmieniły się przepisy, związki małżeńskie można zawierać nie tylko w urzędzie stanu cywilnego, ale również i w tak pięknych okolicznościach przyrody. My zapraszamy Was nad jezioro, które łączy Poznań i Kiekrz. To jeden z większych akwenów, jakie posiada Wielkopolska, bardzo malowniczo położony, nad którym już niejedna para zobligowała się do dalszego, wspólnego życia. W romantycznym otoczeniu zorganizujemy dla Was wyjątkowe zaślubiny. Tylko od urzędnika zależeć będzie, czy propozycja narzeczonych jest na tyle godna, aby właśnie tutaj padło sakramentalne „TAK”.

Wyjątkowa oprawa ślubna

Jak zaplanować ślub na plaży? Ten zachodni trend wpisał się już w działalność naszego hotelu. W KASKADZIE przygotowaliśmy z sukcesem wiele takich ceremonii. O to się więc nie martwcie! Wychodzimy naprzeciw Waszym marzeniom w każdym wymiarze. Oprawa ślubna leży po naszej stronie i zapewniamy, że zarówno plaża, jak i romantyczny hotel, która posiada salę weselną oraz miejsca noclegowe, został odpowiednio przygotowany na tę okoliczność.

Wesele pod Poznaniem

Ubierzemy według Waszej sugestii również salę weselną, która znajduje się w naszej restauracji. Nadamy jej taki charakter, o jakim marzycie. Do dyspozycji Młodej Pary jest także namiot bankietowy. Są bowiem i tacy, którzy preferują takie rozwiązanie.

Sala weselna lub namiot – wybór należy do Was!

Pobyt z opcją noclegową

A po weselu zapewniamy zarówno Młodej Parze, jak i gościom noclegi na wysokim poziomie w jednym z 26 pokoi hotelowych, które posiadamy lub w 4-osobowym apartamencie z aneksem kuchennym i jadalnią. To może być wyjątkowy weekend, który warto połączyć z wypoczynkiem. Zapewniamy bowiem jeszcze wiele innych atrakcji – nie tylko nad jeziorem w Poznaniu koło Kiekrza!

Jeśli szukasz romantycznego hotelu koło Poznania, to zapraszamy do KASKADY! Pomożemy załatwić wszystkie formalności związane ze ślubem na plaży oraz wyprawimy niepowtarzalne wesele! Warto zaplanować sobie wcześniej jakiś weekendowy pobyt w naszym obiekcie i przekonać się, że jest to miejsce doskonałe na ślub!