Romantyczny weekend w hotelu

W codziennej gonitwie brakuje Ci czasu na to, aby pobyć sam na sam z bliską Ci osobą? Nie pamiętasz, kiedy ostatni raz spędziliście razem jakiś weekend? Chcesz zrobić niespodziankę żonie, mężowi, partnerowi, partnerce, narzeczonej, narzeczonemu…? Zaproś ważną dla Ciebie osobę na … weekend nad jeziorem w Wielkopolsce, a ściślej do Poznania. Tu bowiem znajduje się niezwykle urokliwy akwen w miejscowości Kiekrz. To właśnie w takim otoczeniu zachwycającej przyrody mieści się nasz romantyczny hotel. Pobyt dla dwojga jest jedną z naszych ofert, z której można skorzystać praktycznie przez cały rok.

Atrakcje dla dwojga – zobacz, co proponuje nasz romantyczny hotel!

Na jakie atrakcje możecie razem liczyć, przyjeżdżając do romantycznego hotelu na wyjątkowy weekend nad jeziorem? Oto kilka przykładowych propozycji, które na Was czekają:

 • komfortowy pokój, z romantycznym wystrojem i z bocznym widokiem na jezioro,
 • romantyczna kolacja,
 • butelka wytrawnego wina w pokoju jako prezent powitalny,
 • smaczne śniadania,
 • obiadokolacja składająca się z wybranych przez Was dań.

W sposób szczególny polecamy nasze menu. Zawiera ono propozycje wielu smacznych dań przygotowanych przez naszych doświadczonych kucharzy. Ich pasją są różne kulinarne eksperymenty, ale trzymają się także tradycyjnego jadłospisu. Dlatego bez względu na gusty smakowe każdy znajdzie dla siebie coś w karcie dań, jaką oferuje nasza restauracja.

Nie odsuwaj więc w czasie wyjazdu do romantycznego hotelu. Wypoczynek, relaks, nacieszenie się wzajemną bliskością to rzeczy, które Wam się od dawna należą. A my możemy pomóc w realizacji Waszego weekendu nad jeziorem pod Kiekrzem w Wielkopolsce!

Zapraszamy także na wczasy!

Nasz hotel działający nad Jeziorem Kierskim na obrzeżach Poznaniem to także świetne miejsce, aby wybrać się na wakacje. Zapewniamy wypoczynek nad malowniczym jeziorem, gdzie można spędzić więcej czasu niż tylko na długość weekendu. We dwoje, w gronie rodzinnym, z przyjaciółmi – w jakiejkolwiek konfiguracji przyjedziesz, możemy zaproponować Ci moc ciekawych atrakcji. Ponieważ działa tu profesjonalnie wyposażona wypożyczalnia sprzętu wodnego, to można wybrać się na:

 • rowery wodne,
 • deski SUP

Polecamy także naszą Marinę KASKADA, w której można zacumować swoje łodzie i jachty, jak również skorzystać z możliwości czarteru tych ostatnich. Wystarczy tylko mieć stosowne uprawnienia (patent żeglarza jachtowego) i zarezerwować jeden z naszych 6 najnowocześniejszych jachtów. Na jednym zmieści 8-osobowa załoga, a na każdym z 5 pozostałych jest miejsce dla 6 osób. Miłośnicy żeglowania będą mogli sprawdzić się na jachtach nowej generacji.

Do dyspozycji gości, którzy przyjeżdżają do nas na weekend nad jezioro lub planują dłuższy pobyt w hotelu KASKADA, jest też piękna plaża, na której z kolei można skorzystać z takich atrakcji jak:

 • trampolina,
 • boule,
 • badminton,
 • siatkówka,
 • leżaki.

Wolisz nieco spokojniejsze zajęcia? Lubisz wędkować? Zapraszamy na ryby! Z pomostu, łódki lub brzegu jeziora (w tym przypadku nawet przez całą dobę!) możesz realizować swoją wędkarską pasję. Wystarczy tylko odebrać w recepcji kartę, która będzie Cię do tego upoważniała.

A jeśli wolisz jednak adrenalinę, to lepszym rozwiązaniem będzie flyboard. Nie wiesz, co to jest? Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów przez chwilę będziesz mógł się poczuć niczym latający „Iron-Main”. To jeden ze sportów hydro-odrzutowych, który można uprawiać również na Jeziorze Kierskim w Wielkopolsce!