atrakcje

Jeśli zależy Ci, by czas spędzony tutaj był optymalnie wykorzystany, wypełnij swój weekend, wczasy czy wakacje aktywnościami, które nie tylko pomogą Ci zachować świetną kondycję, ale też będą pełne pozytywnych wrażeń. Plaża to nie tylko spacery o blasku księżyca czy o zachodzie słońca, to także idealne miejsce na poranny czy wieczorny jogging, dlatego zamiast spacerować, możesz ją przebiec! Jeśli dystans jest dla Ciebie zbyt krótki, biegnij na jeden z wielu prowadzących tędy szlaków turystycznych, których nie brakuje w Wielkopolsce. Jesteś miłośnikiem pływania? Nasza plaża nad poznańskim Kiekrzem to miejsce o idealnych warunkach do uprawiania triathlonu. Dla tych co kochają aktywny relaks, przygotowaliśmy rowery wodne. Pływając nimi zrelaksujesz się, a jednocześnie wciąż będziesz szlifować formę. Fanom dłuższych podróży i zapachu czystej wody polecamy zapisać się na szkolenia żeglarskie, dzięki którym samodzielny czarter jachtów i ich sterowanie nie będzie stanowić problemu. Dla tych, którzy poszukują wrażeń przygotowane są kursy oraz same zajęcia flyboard, istnieje także możliwość skorzystania z deski sup. Wynajem prowadzi wypożyczalnia sprzętu wodnego przynależąca do hotelu Kaskada. Urokliwe miejsce koło Poznania, jakie znaleźliśmy dla naszego ośrodka to najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o wypoczynek nad jeziorem w Wielkopolsce.

 • Biznes

  W mieście i  z bezpośrednim widokiem na urokliwą przystań oraz urzekający wystrój naszych sal sprawi, że spotkanie biznesowe, szkolenie czy konferencja będzie niezapomniana. Dbając o satysfakcję Państwa oraz zaproszonych Gości, proponujemy organizację spotkań biznesowych  i konferencji na wysokim poziomie. Do Państwa dyspozycji oferujemy : doskonałą lokalizację w granicach miasta Poznania oraz w bezpośrednim sąsiedztwie natury, przestronne […]
  Czytaj więcej...
 • Beach Bar

  Gdy zakończysz trening, koniecznie skorzystaj z możliwości wypoczynku na plaży. W barze czekają na Ciebie wyborne drinki i dania z grilla serwowane przy doskonałej muzyce, a w hotelowej restauracji wspaniałe potrawy przygotowywane ze świeżych produktów. A gdy przyjdzie czas na sen – zrelaksować się pomogą Ci komfortowo wyposażone pokoje.
  Czytaj więcej...
 • Boiska do siatkówki

  Sport podczas urlopu to świetny pomysł, który może urozmaicić urlop. Wypoczywając w Hotelu Kaskada możesz korzystać z boisk do siatkówki, a także całej infrastruktury sportowej. Nasze boiska do siatkówki odznaczają się doskonałą jakością powierzchni oraz odpowiednim przygotowaniem, by rozgrywać mecze nawet na najwyższym poziomie. Udaj się na wymarzony odpoczynek do Hotelu Kaskada i zadbaj o odpowiednie dopasowanie poziomu lenistwa do poziomu aktywności – obudź w sobie siatkarskie emocje.
  Czytaj więcej...