atrakcje

Jeśli zależy Ci, by czas spędzony tutaj był optymalnie wykorzystany, wypełnij swój weekend, wczasy czy wakacje aktywnościami, które nie tylko pomogą Ci zachować świetną kondycję, ale też będą pełne pozytywnych wrażeń. Plaża to nie tylko spacery o blasku księżyca czy o zachodzie słońca, to także idealne miejsce na poranny czy wieczorny jogging, dlatego zamiast spacerować, możesz ją przebiec! Jeśli dystans jest dla Ciebie zbyt krótki, biegnij na jeden z wielu prowadzących tędy szlaków turystycznych, których nie brakuje w Wielkopolsce. Jesteś miłośnikiem pływania? Nasza plaża nad poznańskim Kiekrzem to miejsce o idealnych warunkach do uprawiania triathlonu. Dla tych co kochają aktywny relaks, przygotowaliśmy rowery wodne. Pływając nimi zrelaksujesz się, a jednocześnie wciąż będziesz szlifować formę. Fanom dłuższych podróży i zapachu czystej wody polecamy zapisać się na szkolenia żeglarskie, dzięki którym samodzielny czarter jachtów i ich sterowanie nie będzie stanowić problemu. Dla tych, którzy poszukują wrażeń przygotowane są kursy oraz same zajęcia flyboard, istnieje także możliwość skorzystania z deski sup. Wynajem prowadzi wypożyczalnia sprzętu wodnego przynależąca do hotelu Kaskada. Urokliwe miejsce koło Poznania, jakie znaleźliśmy dla naszego ośrodka to najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o wypoczynek nad jeziorem w Wielkopolsce.

 • Deski SUP

  Surfowanie po sieci zdecydowanie lepiej zamienić na surfowanie po wodzie. Jeżeli chodzi o deski SUP to poznański Hotel Kaskada może zaoferować sprzęt najwyższej jakości, który pozwoli na niezapomnianą zabawę. Atrakcja ta jest w szczególności polecana osobom, które uwielbiają spędzać czas w wodzie i na wodzie. Kontakt z wodą jest nieunikniony za względu na dość częste (szczególnie na początku) upadki. Jeżeli więc sporty wodne nie są Ci obce, a pływając czujesz się jak ryba w wodzie, to koniecznie musisz spróbować tej atrakcji.
  Czytaj więcej...
 • Biznes

  W mieście i  z bezpośrednim widokiem na urokliwą przystań oraz urzekający wystrój naszych sal sprawi, że spotkanie biznesowe, szkolenie czy konferencja będzie niezapomniana. Dbając o satysfakcję Państwa oraz zaproszonych Gości, proponujemy organizację spotkań biznesowych  i konferencji na wysokim poziomie. Do Państwa dyspozycji oferujemy : doskonałą lokalizację w granicach miasta Poznania oraz w bezpośrednim sąsiedztwie natury, przestronne […]
  Czytaj więcej...
 • Beach Bar

  Gdy zakończysz trening, koniecznie skorzystaj z możliwości wypoczynku na plaży. W barze czekają na Ciebie wyborne drinki i dania z grilla serwowane przy doskonałej muzyce, a w hotelowej restauracji wspaniałe potrawy przygotowywane ze świeżych produktów. A gdy przyjdzie czas na sen – zrelaksować się pomogą Ci komfortowo wyposażone pokoje.
  Czytaj więcej...
 • Rowery wodne

  Szaleństwo na wodzie to rowery wodne, kajaki, łódki oraz inne sprzęty. Chcąc zrelaksować się na wodzie, warto udać się do hotelu Kaskada, który prowadzi wypożyczalnię sprzętu wodnego nad Kiekrzem. Nowoczesne rowery pozwolą na bezpieczne pływanie po jeziorze – powolne dryfowanie po niewzruszonej tafli to jedna z najbardziej relaksujących rozrywek. Jeżeli więc poszukujesz wypożyczalni rowerów wodnych w Poznaniu to koniecznie sprawdź tę przynależącą do naszego hotelu!
  Czytaj więcej...
 • Boiska do siatkówki

  Sport podczas urlopu to świetny pomysł, który może urozmaicić urlop. Wypoczywając w Hotelu Kaskada możesz korzystać z boisk do siatkówki, a także całej infrastruktury sportowej. Nasze boiska do siatkówki odznaczają się doskonałą jakością powierzchni oraz odpowiednim przygotowaniem, by rozgrywać mecze nawet na najwyższym poziomie. Udaj się na wymarzony odpoczynek do Hotelu Kaskada i zadbaj o odpowiednie dopasowanie poziomu lenistwa do poziomu aktywności – obudź w sobie siatkarskie emocje.
  Czytaj więcej...
 • Marina – klub żeglarski

  Na naukę nigdy nie jest za późno – szczególnie jeżeli chodzi o naukę żeglowania. Jeżeli chcesz poczuć się jak prawdziwy wilk morski, to koniecznie postaw na szkolenia żeglarskie. Hotel Kaskada z Poznania zlokalizowany nad jeziorem Kiekrz to miejsce, gdzie bez problemów możesz odbyć tego typu kurs. Nauka nie trwa długo, a pozwala na samodzielne żeglowanie po akwenach śródlądowych. Przy okazji jest to świetny relaks – czas spędzony na łodzi to zupełnie nowe doświadczenie, które będziesz wspominać z uśmiechem na twarzy.
  Czytaj więcej...