Sale weselne

Kameralne przyjęcie na 30-40 osób czy huczne wesele na ponad 100 gości? Nieważne w jak dużym gronie planujecie swoje wesele, proponowana przez nas przestronna sala weselna w pobliżu Poznania, sprawdzi się w każdej z tych opcji. Mamy już duże doświadczenie w zakresie odpowiedniego ustawiania stołów i krzeseł, aby nie tylko były najlepszym rozwiązaniem logistycznym, ale i pasowały do wystroju ślubnego oraz charakteru imprezy ślubnej. Dziś stoły układa się w różny sposób: literę „T” albo „U” (inaczej podkowę) albo w rzędach. Zdarza się też, że na sali weselnej Nowożeńcy siedzą osobno, przy swoim stoliku. Ze swojej strony dopasowujemy się pod każdym względem pod oczekiwania klientów. Sala weselna spełniać ma ich wizję.

W romantycznym hotelu nad jeziorem

Wśród sal weselnych w Wielkopolsce naszą wyróżnia jeszcze to, że zlokalizowana jest nad jeziorem, które znajduje się pomiędzy dwoma miejscowościami. Jedną z nich jest Poznań, a drugą Kiekrz. Dla tych Młodych Par, które szukają sali na wesele na obrzeżach Poznania, to miejsce będzie więc idealne. Pięknie położone jezioro jest dodatkowym atutem. Z naszego obiektu rozpościera się bardzo ładna panorama Jeziora Kierskiego i widok na przystań, która się przy nim znajduje. Podczas imprezy można w każdej chwili wyjść na taras i zaczerpnąć czystego, świeżego powietrza albo przejść się na spacer po plaży.
Do tego Nowożeńcy nie muszą martwić się o noclegi dla swoich gości po weselu. W naszym romantycznym hotelu dysponujemy 26 pokojami o wysokim standardzie – jedno, dwu i czteroosobowymi. Skorzystać można także z apartamentu dla czterech osób.

Pomyśl weekendzie we dwoje!

Młode Pary, które oglądają sale weselne z Wielkopolski, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego hotelu. Warto przejrzeć zdjęcia, jakie zamieściliśmy z imprez, które odbyły się na naszej sali na wesela. Być może obrzeża Poznania i okolice Kiekrza z malowniczym jeziorem, plażą i innymi atrakcjami okażą się właśnie tym, czego szukacie! Nasz romantyczny hotel, to także miejsce, gdzie warto zaplanować weekend we dwoje!