wydarzenie

powrót do listy wydarzeń
pn wt śr cz pt so nd
08 07 2016

KASKADA Festival

Plaża KASKADA

Po raz kolejny już dwa poznańskie kolektywy Be Kolektiv oraz Polish Rave Order wychodzą na przeciw oczekiwaniom wszystkich spragnionych lata, muzycznych doznań, słońca, tańca, i szeroko pojętej celebracji życia. Ten hedonistyczny raj, który już za chwilę stanie się rzeczywistością to nic innego jak Kaskada Festiwal organizowany nad pięknym Jeziorem Kierskim tuż pod Poznaniem w dniach 8-10 lipca. Koncepcja imprezy opiera się na wariacjach na temat muzyki elektronicznej w połączeniu z rodzinną atmosferą, spędzających ze sobą czas zarówno w dzień jak i w nocy, festiwalowiczów. Będziemy mieli przyjemność gościć artystów: Christian Löffler Live, Dahu, Pysh, Bułka Paryss’ka czy Nohono Live. Info o wydarzeniu i biletach (również z polem namiotowym) na facebookowym wydarzeniu „Kaskada Festival”. Are U in?

Wracamy na plaże, nad piękne jezioro Kierskie, do urokliwej Kaskady. 3 dni muzyki, zabawy oraz celebracji życia. Już nie możemy się doczekać.
————
We are backon on the beach, at the beautiful Kiekrz lake, to the the charming Kaskada. 3 days of great music and enjoying life. We already can’t wait.

Line up:
Christian Löffler Live (Ki Records / Berlin)
Dahu (Steyoyoke / Berlin)
Pysh (Einmusika Recordings / Warszawa)
Bułka Paryss’ka / Gdańsk
Nohono Live / Poznań
TBA

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy bilety z pokojami hotelowymi (limitowana liczba)

  • Pokój 4 os. na 1 dobę z karnetem 2 dniowym dla 4 osób ze śniadaniem – 600 zł.
  • Pokój 2 os. na 1 dobę z karnetem 2 dniowym dla 2 osób i śniadaniem – 340 zł.
  • Pokój 4 os. na 2 doby z karnetem 2 dniowym dla 4 osób ze śniadaniem – 1000 zł.
  • Pokój 2 os. na 2 doby z karnetem 2 dniowym dla 2 osób ze śniadaniem – 540 zł.

ZAPRASZAMY 🙂