Wesele w wielkopolsce

Termin ślubu już ustalony? Wiadomo, że wesele odbędzie się w Wielkopolsce? Szukacie teraz wyjątkowego miejsca na to, aby je zorganizować i zaprosić gości do wspólnego świętowania z Wami? Przeglądacie już propozycje sal weselnych na terenie Wielkopolski? Hotel&Restauracja KASKADA znajduje się nad jeziorem w Kiekrzu koło Poznania. To doskonała lokalizacja na to, aby zorganizować przyjęcie weselne dla różnej ilości gości z wielu względów. Posiadamy odpowiednie zaplecze w postaci sali, która idealnie nadaje się na imprezy o różnym charakterze, dla mniejszej lub większej ilości gości. To dla nich nasi specjaliści kulinarni wyczarowują niezwykle smaczne menu. Tych, którzy zaglądają do naszego hotelu nad jeziorem, zachwyca również fakt, że jest stąd bezpośredni widok na urokliwą przystań. Na znajdującej się tam pięknej plaży odbył się już niejeden ślub. Może i Wasz będzie następny?

Kameralnie lub z rozmachem

Wiadomo, że organizując taką imprezę jak ślub, potrzebna jest sala weselna. I tu możemy zaproponować różne rozwiązania. Znajdująca się w części restauracyjnej sala na wesele ma urzekający, niepowtarzalny wystrój. Dopasowujemy się pod tym względem również pod oczekiwania Młodej Pary. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że Nowożeńcy mają swoją wizję i oczekiwania, a my jesteśmy od tego, aby je zrealizować. Ślub to w końcu wyjątkowe przeżycie i takiej właśnie, nietuzinkowej oprawy wymaga. Organizowane przez nas przyjęcia weselne mogą odbywać się zarówno w kameralnym gronie, jak i mieć znacznie większy rozmach. Posiadamy wystarczająco dużo pokoi hotelowych, aby przenocować około 100 gości weselnych.

Biorąc pod uwagę, że naszą salę na weselę, wykorzystuje się także często na poprawiny – i w tym zakresie nie będzie problemu.

Wesele pod namiotem

Nie wszystkim przyszłym parom małżeńskim podobają się sale weselne i marzą o tym, aby ich wesele w Wielkopolsce odbyło się … pod namiotem. I tak opcja jest możliwa również u nas! Posiadamy namiot bankietowy, pod którym zmieści się blisko 300 osób. Atrakcyjnie go udekorujemy i zapewnimy komfortowe warunki do wspólnego świętowania zaślubin.

Indywidualna obsługa

Każda Młoda Para może liczyć na indywidualną obsługę. Dbając o jak najwyższy poziom usług, dedykujemy Jej doświadczonego Koordynatora Ślubnego, którego zadaniem jest czuwanie nad profesjonalną realizacją wszystkich ustaleń w zakresie imprezy, przystrojenia sali weselnej, opracowania menu oraz wyboru dodatkowych atrakcji dla bawiących się na przyjęciu gości. To osoba, która pomaga Nowożeńcom na każdym etapie przygotowań po szczęśliwy finał w postaci przyjęcia weselnego.

Komfortowe noclegi

Podobnie jak inne miejsca, które oferują możliwość zorganizowania wesela w Wielkopolsce i jednocześnie zapewniają wypoczynek, tak i nasz hotel jest w tym zakresie doskonale przygotowany. Posiadamy łącznie 26 pokoi jednoosobowych, dwuosobowych i czteroosobowych, które mieszczą się na dwóch kondygnacjach. W każdym do dyspozycji gości jest kompleksowo wyposażona łazienka. Oprócz tego udostępniamy jeden apartament dla czterech osób z aneksem kuchennym i jadalnią. Bez względu na wybór miejsca noclegowego wszystkim gościom hotelowym gwarantujemy komfortowe warunki do wypoczynku. Poza noclegami dla osób zaproszonych na wesele nie zapominamy także o Nowożeńcach, na których czeka również romantycznie zaaranżowany pokój na noc poślubną.

Weselne atrakcje

Jako hotel nad jeziorem proponujemy Nowożeńcom zorganizowanie ceremonii ślubnej na pięknej plaży. Jeśli właśnie o czymś takim marzycie, to chętnie zrealizujemy dla Was ten pomysł. Zmienimy plażę w miejsce niczym z amerykańskich filmów. Jeśli będziecie chcieli zaskoczyć gości oryginalnym pokazem barmańskim, tanecznym, sztucznych ogni, zaprosić ich do zwariowanej zabawy w fotobudce czy wypuszczenia gołębi – również i to dla Was zorganizujemy. Na każdym weselu zapewniamy moc atrakcji!

Co gwarantujemy w ramach przyjęć weselnych?

Na co więc może liczyć Młoda Para i odwiedzający nas goście? Do dyspozycji mają:

 • przestronne wnętrze restauracji urządzone w stylu marynistycznym
 • tarasem usytuowanym bezpośrednio nad wybrzeżem Jeziora Kierskiego z widokiem na urokliwą przystań
 • wino lub szampan na powitanie Pary Młodej
 • bogate i różnorodne menu
 • efektowne dekoracje wnętrz oraz stołów na przyjęcie weselne
 • wytworną obsługę wykwalifikowanego personelu
 • możliwość organizacji ceremonii ślubnej na łodzi, pomoście lub plaży
 • elegancki pokój dla Pary Młodej gratis
 • specjalne ceny pokoi dla gości weselnych
 • możliwość organizacji sesji zdjęciowej na jachcie
 • oprawę muzyczną podczas uroczystości indywidualnie dopasowaną do gustu Pary Młodej
 • profesjonalne usługi fotografów
 • oraz wiele innych atrakcji, aby uświetnić ten wyjątkowy dzień.

Jeśli zależy Państwu na tym, aby celebrować te magiczne chwile w niezwykłym miejscu na terenie Wielkopolski – już dziś zapraszamy do kontaktu. Kiekrz i znajdujące się tym miejscu jezioro blisko Poznania to świetna lokalizacja. W prowadzonym przez nas hotelu KASKADA dopełnimy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom Młodej Pary oraz zapewnić gościom jak najlepszą imprezę do białego rana.