Wedding

Sorry, this entry is only available in Polish.

 • Rekomendacje naszych sal

  W organizację każdego ślubu, wesela czy innej imprezy okolicznościowej zawsze angażujemy się maksymalnie i profesjonalnie. Zależy nam na tym, aby Młoda Para, goście weselni czy pozostali klienci wracali z imprez z przekonaniem, że nie bawili się i nie czuli nigdzie tak dobrze, jak w hotelu KASKADA. Dlatego tak bardzo liczą się dla nas Państwa rekomendacje. Swoją opinią pomagacie również innym w wyborze naszej oferty!
  Read more...
 • Przykładowe menu weselne

  Przez żołądek do serca gości – nasze menu weselne jest za każdym razem tak samo wyjątkowe, jak imprezy, które organizujemy. Wsłuchujemy się w sugestie Młodej Pary i przedstawiamy nasze propozycje kulinarne. Zatrudniamy najlepszych kucharzy, dla których gotowanie jest pasją. A z ich miłości do kucharzenia powstają najsmaczniejsze potrawy, którymi zachwycano się już na niejednym weselu. Przekonajcie się sami!
  Read more...
 • Galeria z wesel

  Chyba każdą Młodą Parę ciekawi jak inni „zrobili” swoje wesela. Przyszli Nowożeńcy szukają inspiracji i chętnie zaglądają do galerii zdjęciowej, gdzie można obejrzeć pomysły na wystrój sali weselnej, menu, opcje usadzenia gości, dostępne atrakcje i inne detale. Nasza galeria również zawiera wiele ciekawych propozycji, które warto podpatrzeć i z których warto skorzystać! Zapraszamy do obejrzenia wesel, jakie odbyły się na terenie naszego hotelu!
  Read more...
 • Sale weselne

  Planujecie ślub w Wielkopolsce? Wśród ofert sal weselnych wyszukacie m.in. naszą. W restauracji, która znajduje się w naszym hotelowym obiekcie, mieści się piękna sala weselna, którą możemy przybrać w takiej aranżacji, o jakiej marzycie. Zmieści się na niej zarówno kameralne grono, jak i ponad setka gości weselnych. Oferujemy wynajem sali weselnej w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do naszego hotelu koło Poznania!
  Read more...
 • Ślub na plaży

  Nie chcecie sztampowego ślubu? To może sakramentalne „TAK” powiecie sobie na … plaży? My zapewniamy romantyczną scenerię nad jeziorem łączącym Poznań i Kiekrz, a w Wy zapraszacie gości, z którymi chcecie celebrować ten ważny moment w Waszym życiu. Ślub na plaży to dziś opcja, na którą pozwalają przepisy prawne, coraz chętniej wybierana przez Młode Pary, które nie chcą zaślubin w urzędzie stanu cywilnego.
  Read more...
 • Zaręczyny w Hotelu

  Miejsce na romantyczne zaręczyny? Zapraszamy do naszego hotelu nad jeziorem, gdzie zadbamy o odpowiednią oprawę dekoracyjną, muzyczną, kulinarną i każdą inną dla tego wydarzenia. Możemy je zorganizować w restauracji, pokoju hotelowym lub na przystani. Kolacja przy świecach na plaży? A może rejs po jeziorze? My podpowiadamy, Ty wybierasz! Zabierz swoją ukochaną w tak niezwykłe miejsce, jak hotel KASKADA koło Poznania.
  Read more...