Flyboard

FLY-BOARD.pl to największe i zarazem pierwsze centrum sportów hydro-odrzutowych w Europie Centralnej. Liczba Polskich latających „Iron Manów” sięga prawie dwóch tysięcy.

Wszystkim kochających adrenalinę i wodę, przygoda z flyboardem czy hoverboardem na lata utkwi w pamięci. Nad waszym bezpieczeństwem czuwają certyfikowani instruktorzy wśród, których są zawodnicy ze światowej czołówki. Jeśli szukacie prezentu dla rodziny lub przyjaciół, to 30 minutowy voucher jest idealny. Wystarczy kilka minut, by stać się superbohaterm. Nie zwlekajcie i zarezerwujcie lot już teraz!
Voucher jest ważny 12 miesięcy i można go wykorzystać w każdej bazie. Voucher upoważnia do latania na flyboardzie lub hoverboardzie.

Bazy Flyboard Polska: Poznań, Warszawa, Trójmiasto (Sopot lub Gdynia), Wrocław, Dąbrowa Górnicza , Olsztyn, Mikołajki, Szczecin, Bydgoszcz.

Pamiętaj, już po 3 minutach zaczniesz lewitować nad wodą jak superbohater! Latają z nami dzieci i dorośli. Jedyne ograniczenia są w Twojej głowie:) 

Cytując naszego klienta Jarka , 19.08.2015 : ” 50 x same oceny po 5 gwiazdek mówi samo za siebie – ja dałbym Wam nawet 3 gwiazdki Michelin jakbym mógł! Jak widać na filmiku z 13.09 na Waszym profilu, wrażenia są zajebiaszcze i poprostu muszę to powtórzyć!! Następnym razem ćwiczymy delfina ze śrubą i może salto do tyłu?”

Zobacz filmik 🙂

Cennik

Blob10 skoków100 PLN
1 skok15 PLN
Fly-Board15 min200 PLN
Hove-Board15 min200 PLN
JetPack15 min200 PLN

Więcej informacji na stronie: www.fly-board.pl

Regulami korzystania z flyborda – kliknij

Biuro obsługi klienta:

mail: voucher@fly-board.pl

tel. 504 218 207