Akademia żeglarska

 

Zapraszamy na szkolenia w Akademii Nowego Żeglarstwa.

Spotykamy się w weekendy i w tygodniu. Wszystko zależy od Ciebie! Zajęcia odbywają się w małych, 1-3 osobowych grupach, młoda profesjonalna kadra instruktorska będąca codziennie do Twojej dyspozycji.  Szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne. Zajęcia teoretyczne obejmują 2-trzygodzinne spotkania, dostęp do internetowej platformy szkoleniowej, testy próbne i konsultacje instruktorskie.
Część praktyczna to zabawa jachtami. W czasie szkolenia spędzisz ok. 40 godzin za sterem naszych jachtów Sigma Club oraz Mariner 24. Zajęcia odbywają się w małych 1-3 osobowych grupach. Oznacza to, że możesz pływać zawsze kiedy tylko znajdziesz na to czas, nie czekamy aż zbierze się grupa na jacht, po prostu znajdujesz czas, wpisujesz się w grafik online, przychodzisz, odbijamy od pomostu i szkolimy. Wszystko oczywiście z instruktorem Nowego Żeglarstwa, który zawsze nad Tobą czuwa i jest codziennie do Twojej dyspozycji. Zajęcia praktyczne według grafiku online, możliwość pływania w weekendy i w tygodniu. między godziną 10 a 18.
Szkolimy na najnowocześniejszych jachtach, które spotkasz m.in na Mazurach.

 

Cena 900 zł

Zajęcia obejmują:

  • manewrowanie jachtem na silniku,
  • manewrowanie jachtami na żaglach,
  • materiały szkoleniowe w formie platformy online i zajęcia teoretyczne,
  • informacje przydatne przy czarterach jachtów, oraz pomoc w wyborze czarterów po zakończeniu szkolenia.
  • wszystkie zajęcia na najnowszych jachtach w Wielkopolsce Sigma Club i Mariner 24. Nasze jachty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz środki ratunkowe.

Na zajęcia na wodzie zapisujesz się poprzez prosty grafik online, dostępny przez 24/7. Grafik jest odświeżany co tydzień dzięki czemu nie musisz zapisywać się na zapas na cały okres kursu.

Szkolenie kończy się egzaminem na patent żeglarski PZŻ. W sezonie 2016 osiągnęliśmy 100% zdawalności egzaminów na patent żeglarza jachtowego.

Uprawnienia żeglarza jachtowego:

  • prowadzenie jachtów żaglowych po wodach śródlądowych bez ograniczeń długości kadłuba.
  • prowadzenie jachtów żaglowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 m od brzegu, w porze dziennej.

Szkolenie kończy się egzaminem na patent żeglarski PZŻ.

Rezerwacja miejsc oraz więcej informacji o szkoleniach żeglarskich w marinie Hotelu Kaskada na www.nowezeglarstwo.pl